...

Warto przeczytać:

MASZ PYTANIE?

NEWSLETTER

Ulotki i plakaty

Ulotki i plakaty, ulotki DL, ulotka składana, plakat A2, A3, A1, A0, tani druk ulotek, druk plakatówUlotki i plakaty są popularną formą reklamy podmiotów gospodarczych, które pragną poinformować o świadczonych usługach, albo o nich przypomnieć. Ważne jest to, aby ulotki i plakaty zostały wydrukowane na papierze dobrej jakości i kolory na nich zachęcały do skorzystania z usług firmy. Muszą one zawierać dane kontaktowe oraz ofertę firmy. Opcjonalnie, można dodać kilka zdjęć dotyczących Państwa firmy.

Ulotki

Ulotki mogą być jednostronne, dwustronne, albo rozkładane. W ich przypadku trzeba na małej powierzchni zaprezentować najważniejsze informacje, które przyciągną klientów. Musi być nazwa firmy, krótki opis jej działalności, adres, numer telefonu oraz adres strony internetowej. Dobrym pomysłem jest zamieszczenie krótkiego hasła, które zachęci do odwiedzenia tego miejsca. Można od myślników wyliczyć, czym zajmuje się firma, podając tylko najważniejsze elementy jej działalności. Ulotki mogą być rozdawane na ulicy, ale jeszcze lepszym pomysłem jest wrzucanie ich do skrzynek pocztowych.

Plakaty

Plakat można przykleić na słupie ogłoszeniowym, wiacie przystanku, w samym autobusie i wielu innych miejscach. O ile ulotka ma ograniczone grono odbiorców, które jest często jednoosobowe, o tyle plakat zobaczy więcej osób, ponieważ znajduje się on w miejscu publicznym. Na plakacie również musi się znaleźć nazwa firmy oraz przedmiot jej działalności. Tu informacji powinno być mniej, gdyż najważniejsze jest przyciągające hasło.

Poniżej przedstawiamy kilka przykładów ulotek i plakatów, stworzonych przez naszą firmę.

Ulotki i plakaty, ulotki DL, ulotka składana, plakat A2, A3, A1, A0,Katalog A3 składany do A4,Ulotki i plakaty, ulotki DL, ulotka składana, plakat A2, A3, A1, A0,Ulotki i plakaty, ulotki DL, ulotka składana, plakat A2, A3, A1, A0,prezentacja 3dUlotka A5, Ulotki i plakaty, ulotki DL, ulotka składana, plakat A2, A3, A1, A0,

darmowa wycena, strony internetowe, bannery reklamowe, wizytówki, ulotki, sklepy internetowe, litery przestrzenne

 

 

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.