Warto przeczytać:

MASZ PYTANIE?

NEWSLETTER

Sposób na dobrą ulotkę

tani druk, projekt ulotki, ulotka, Specjaliści od marketingu, rodzaju papieru, Dobra ulotka, Co ma zawierać ulotka, ulotki a6, ulotki a4, ulotki a5, tani druk ulotek, tanie ulotki, rybnik, gliwice, czerwionkaJedną z najpopularniejszych form promocji jest ulotka. Firmy, które decydują się na jej druk, muszą jednak poznać kilka podstawowych zasad, które mają na celu wywołanie jak najlepszego efektu, czyli przyciągnięcie jak największej liczby nowych klientów.

Co ma zawierać ulotka?

Przede wszystkim liczy się to, w jaki sposób ulotka zostanie skonstruowana. Musi ona „krzyczeć” do potencjalnego klienta ogromnym nagłówkiem z logo oraz napisem, który proponuje same korzyści, jakie powstaną po skorzystaniu z danej oferty. Specjaliści od marketingu, tworzący projekty, potrafią oczywiście stworzyć takie nagłówki. Ważny jest dobór kolorów oraz rodzaju papieru. Ulotki powinny być wręczane tak, żeby nagłówek przyciągnął wzrok klienta i w momencie przekazywania jej, był przez niego czytany. Sposobem na zainteresowanie ulotką jest jej oryginalny kształt lub forma.

Zaskocz odbiorcę!

Wiele tego rodzaju materiałów promocyjnych jest do siebie podobnych, dlatego warto czymś zaskoczyć. Poza nagłówkiem, przy którym wykorzystuje się wielką czcionkę, muszą się też pojawić napisy, przygotowane mniejszymi literami. Gdyby wszystko było napisane jednostajnie, czytelnik nie mógłby nie wiedzieć, co dla nas jest najważniejsze do przekazania. Dobra ulotka musi mieć dane firmy, którą promuje.

Ulotki powinny być rozdawane w miejscach, w których znajduje się największa liczba prawdopodobnych klientów. Poza tym, powinien to być punkt, oddalony od koszta na śmieci. Wtedy jest większa szansa, że obdarowana ulotką osoba nie wyrzuci jej od razu do kosza, tylko rzuci na nią okiem.

Proponujemy Państwu projekt oraz druk ulotek w każdym rozmiarze.

Przykładowe ceny:

1000 ulotek A6, dwustronne, z projektem  – 100 zł netto

5000 ulotek A6, dwustronne, z projektem  – 200 zł netto

Poniżej przedstawiamy niektóre z naszych realizacji.

 

ZAPARASZAMY DO SKORZYSTANIA Z DARMOWEJ WYCENY!