Warto przeczytać:

MASZ PYTANIE?

NEWSLETTER

Bannery Roll Up – nowoczesna reklama

Roll up Czerwionka, Rybnik, GliwiceCzy są tzw. Rollup’y? Jest to system niezwykle łatwych w montażu stojaków reklamowych, które charakteryzują się wyjątkowo nowoczesnym i jednocześnie eleganckim designem. Pojedynczy Roll up składa się zazwyczaj z aluminiowego stelaża, na którym znajduje się wydrukowana na odpowiednim materiale grafika. Dzięki takiej konstrukcji reklamę można z łatwością zwinąć, zamykając grafikę w specjalnej kasecie i przetransportować w dowolne miejsce. Do Rollup’ów dołączamy także nich praktyczne torby, w których można je przewozić.

Bannery Roll Up

Wydruki stosowane w Rollup’ach są wykonywane z różnych materiałów, np. z bannerów, polipropylenu, poliestru, czy specjalnej tkaniny Block-out powlekanej z obu stron PCV. Niewątpliwą zaletą tego systemu jest możliwość wielokrotnego użytku oraz bardzo prosty montaż. Rollup’y są doskonale widoczne i wspierają przekaz reklamowy zarówno na różnego rodzaju targach, jak i wtedy, gdy są postawione przed stoiskiem wystawienniczym.

Wysokość i szerokość Rollup’ów może być różna, w zależności od potrzeb, dzięki czemu łatwo można wybrać taki rozmiar, jaki będzie nam odpowiadał. Na pewno jest to ciekawa i jednocześnie ekonomiczna forma reklamy, więc warto ją wypróbować.

Ceny bannerów Roll Up

cenyRollup

Rozmiary Roll-Up’ów z materiałem frontlit Standard:
85×200 cm – 90 zł z VAT
100×200 cm – 100 zł z VAT
120×200 cm – 125 zł z VAT
150×200 cm – 145 zł z VAT

Rozmiary Roll-Up’ów z materiałem frontlit VIP:
85×200 cm – 100 zł z VAT
100×200 cm – 110 zł z VAT
120×200 cm – 146 zł z VAT
150×200 cm – 165 zł z VAT
200×200 cm – 430 zł z VAT

Druk Standard – na materiale frontlit 510g – materiał bannerowy
Druk VIP – na materiale blockout – 440g powlekany, lepszy od ECO, ponieważ nie przepuszcza światła od tyłu
Ceny dotyczą gotowej konstrukcji z wydrukiem, zapakowanej w torbę transportową.
Projekt graficzny – cena do uzgodnienia.

Wysyłka dowolnego nakładu banerów roll-up – 25 zł

Roll up , nowoczesna reklama, rollup, roll-up, tani roll up, tanie roll upy, Projekt graficzny rollupa,Bannery Roll Up,  Roll up , nowoczesna reklama, rollup, roll-up, tani roll up, tanie roll upy, Projekt graficzny rollupa,Bannery Roll Up, Roll up , nowoczesna reklama, rollup, roll-up, tani roll up, tanie roll upy, Projekt graficzny rollupa,Bannery Roll Up,
tanie rollupy tani rolluptani rollup

 

darmowa wycena, strony internetowe, bannery reklamowe, wizytówki, ulotki, sklepy internetowe, litery przestrzenne

ZAPARASZAMY DO SKORZYSTANIA Z DARMOWEJ WYCENY!