...

Warto przeczytać:

MASZ PYTANIE?

NEWSLETTER

Reklama na FanPage

Reklama na fanpage,reklamy społecznościowe, Tworzenie FanPageEra Facebooka nadal trwa, dlatego też coraz bardziej popularne są różnego rodzaju reklamy społecznościowe. Jedną z form takiej reklamy jest oczywiście fanpage, który może utworzyć dosłownie każdy. Swoje FunPage na Facebooku mają zarówno znane, międzynarodowe marki, jak i lokalne firmy, które dzięki temu zdobywają nowych klientów.

Reklama FanPage

Utworzenie FunPage od podstaw i jego reklama nie jest łatwe, dlatego warto zastosować kilka sprawdzonych pomysłów. Oto kilka z nich:

–        zdarzenia sponsorowane – pokazują one aktywności znajomych potencjalnego klienta, np. polubienia,

–        posty promowane – najczęściej wykorzystywane są tu filmy, zdjęcia, czy specjalne przygotowane grafiki, które mają na celu zaangażowanie klientów,

–        oferty zniżkowe – to specjalne rabaty dla klientów, z których klienci mogą skorzystać za pośrednictwem FunPage,

–        konkursy, głosowania i sondy – to aplikacje, które szybko przyciągają fanów i jednocześnie pozwalają na zdobycie informacji na ich temat.

Oczywiście metod jest znacznie więcej, więc warto sprawdzić, które z nich są najbardziej skuteczne. Niewątpliwym atutem kampanii kierowanej na FanPage jest możliwość dokładnego określenia grupy odbiorców,  koszt takiej akcji reklamowej można zacząć nawet od 30 złotych przy kilku tysiącach wyświetleń.

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.