...

Warto przeczytać:

MASZ PYTANIE?

NEWSLETTER

QR Code – ciekawy sposób na reklamę

sposób na reklamę, QR Code, ciekawy sposób na reklamę, kody QR,fotokodów,QR kodów,kodach QR, Kody QR są to kwadratowe, dwuwymiarowe kody graficzne, umożliwiające zakodowanie znaków w alfabetach: greckim, japońskim, hebrajskim, arabskim, cyrylicy, a także symboli użytkownika.

Obecnie wykorzystywane są niemal wszędzie, gdyż dzięki nim można zakodować ogromną liczbę danych. W przeciwieństwie do kodów kreskowych, w kodach QR nośnikiem danych nie są kreski, ale kwadratowe, jasne i ciemne moduły. Początkowo były nimi oznaczane przesyłki, ale teraz weszły do powszechnego zastosowania.

Do odczytania fotokodów wystarczy telefon z wbudowanym aparatem oraz specjalną aplikacją (można pobrać darmową aplikację dla Androida, Windowsa czy też innego systemu) lub komputer wyposażony w kamerkę internetową. W ciągu ułamków sekundy moduły zostaną odszyfrowane, a na ekranie komputera lub telefonu pokażą się informacje. To doskonały sposób na reklamę, gdyż mnóstwo osób korzysta obecnie ze smartfonów i bardzo chętnie skanuje kody, znajdujące się na produktach, plakatach, czy prasie.

Za pomocą QR kodów można zaszyfrować np. przeniesienie na konkretną stronę internetową,  wizytówkę, link do aplikacji, filmu, czy obrazka, a także dowolne teksty, dane teleadresowe firmy i wiele innych. Jak więc widać jest to uniwersalna reklama – można ją umieścić np. na ulotce, wizytówce czy stronie internetowej. Oprócz tego, że ciekawie wygląda, to nieodparcie zwraca uwagę potencjalnych klientów, którzy z chęcią korzystają z nowych technologii.

Generowanie oraz używanie QR kodów jest bezpłatne, gdyż są one udostępnione do wykorzystania przez każdą osobę oraz organizację. Jedynie sama fraza „QR Code” jest zastrzeżonym znakiem towarowym- „QR Code jest zarejestrowanym znakiem handlowym DENSO WAVE Incorporated.”

Zeskanuj poniższy kod, aby otrzymać wizytówkę z numerem telefonu.

sposób na reklamę, QR Code, ciekawy sposób na reklamę, kody QR,fotokodów,QR kodów,kodach QR,

 

darmowa wycena, strony internetowe, bannery reklamowe, wizytówki, ulotki, sklepy internetowe, litery przestrzenne

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.