...

Warto przeczytać:

MASZ PYTANIE?

NEWSLETTER

Projekt wizytówki + DRUK

druk wizytówek rybnik, tanie wizytówki gliwice, projekt wizytówki śląskKażda szanująca się firma, bez względu na rodzaj i formę działalności, powinna posiadać własną wizytówkę, którą będzie można wręczyć przy okazji różnych spotkań biznesowych oraz towarzyskich. Na wizytówce znajdują się podstawowe informacje o tym, czym zajmuje się konkretny podmiot, w zakresie świadczonych usług. Musi być tam jego nazwa, dane kontaktowe oraz godziny, w jakich funkcjonuje konkretna firma. Dobrym pomysłem jest zamieszczenie loga, z którym odbiorca wizytówki i innych form reklamy będzie identyfikował promujący się podmiot.

Wizytówka jest najlepszą reklamą

Wizytówka jest najlepszą reklamą, ponieważ jest ta forma promocji jest najmniejsza. Każda osoba, która ją otrzyma, będzie mogła schować do kieszeni, natomiast i wrócić do niej przy odpowiedniej okazji. Tymczasem firma nie zapłaci wiele za projekt oraz druk wizytówek, co też ma znaczenie, ponieważ budżet przeznaczony na promocję bywa ograniczony.

Jeżeli podmiot gospodarczy myśli o reklamie, musi zacząć od wizytówki, a następnie może przejść do innych form promowania się – zarówno w sposób tradycyjny, czyli na przykład na ulicy, jak i nowoczesny, a więc w internecie.

Proponujemy Państwu tani druk wizytówek z projektem.

1000 wizytówek dwustronnych z projektem – 140 zł z VAT

Wizualizacja 3D wizytówki GRATIS! Poniżej nasze przykładowe projekty.

darmowa wycena, strony internetowe, bannery reklamowe, wizytówki, ulotki, sklepy internetowe, litery przestrzenne

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.