Warto przeczytać:

MASZ PYTANIE?

NEWSLETTER

ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z DARMOWEJ WYCENY!

Masowe sprawdzanie Page Rank

pozycjonowanie seo,seo, pagerank,Co to jest Page Rank?Co to jest Page Rank?

Jak wiadomo, Page Rank to metoda określania jakości strony internetowej poprzez określenie wartości liczbowej z przedziału od 0 do 10. Algorytm został stworzony przez założycieli firmy Google Larry’ego Page’a oraz Sergey’a Brin’a w 1998 roku. Mówiąc prosto, algorytm ma określić jakość strony internetowej, poprzez zliczanie ilości oraz jakości linków, które do niej prowadzą. Najlepszym rozwiązaniem jest więc największa ilość linków prowadzących do naszej strony lub jej podstron o najwyższej jakości.

Wskaźnik PR jest wyznaczany dla strony głównej jak i podstron z osobna. W Internecie spotykamy osoby, które chwalą się wysokim wskaźnikiem PR, jednak jest on wysoki tylko dla głównej strony, a pozostałe podstrony mają niski, bądź zerowy PR – taka sytuacja tworzy się, kiedy linkujemy tylko podstronę główną. Często katalogi stron wprowadzają opłaty za dodanie wpisu do katalogu, ponieważ chwalą się wysokim PR, a w rzeczywistości otrzymamy link z podstrony o niższym PR.

W dzisiejszych czasach Page Rank nie jest już taki istotny jak kiedyś przy pozycjonowania stron internetowych, ale nadal bardzo wiele osób określa wartość domeny również na podstawie PR.

Wartość Page Rank można sprawdzić w bardzo wielu miejscach, jednak jeśli mamy do sprawdzenia kilkanaście czy kilkadziesiąt stron internetowych, to pomocą może nam służyć ta strona  <LINK NIEAKTYWNY>.

Można wklejać na niej mnóstwo adresów internetowych, a po kliknięciu przycisku Start cierpliwie czekamy, aż pojawi się cała lista z adresami internetowymi oraz wskaźnikami Page Rank.

darmowa wycena, strony internetowe, bannery reklamowe, wizytówki, ulotki, sklepy internetowe, litery przestrzenne