...

Warto przeczytać:

MASZ PYTANIE?

NEWSLETTER

Banery odblaskowe – zaskocz kierowcę!

bannery odblaskoweJedną z ciekawych propozycji dla klientów, szukających skutecznej reklamybanery odblaskowe. Najlepiej jest je umieszczać w miejscach przy drodze, gdzie będą one rozświetlane przez przejeżdżające samochody. Takie bannery z całą pewnością przykują wzrok kierowcy, pasażerów oraz przechodniów. Ważne jest to, ażeby zostały one wykonane z jak najlepszych materiałów, ponieważ powinny być trwałe. Jeżeli mają być dostrzegalne nawet z pewnej odległości, muszą mieć odpowiednią długość i szerokość, która oczywiście zależy od kilku czynników.

Taka forma reklamy sprawdza się także w nocy (a nie tylko w dzień). Wciąż nie jest to powszechna forma promocji, w związku z czym warto z niej skorzystać, żeby zaskoczyć potencjalnych klientów.

Baner odblaskowy

Baner odblaskowy posiada powłokę pryzmatyczną. Oczywiście jest zgrzewany, ponieważ użycie dwustronnych taśm mogłoby niestety doprowadzić do jego rozklejenia się. Wykorzystywane w nim oczka powinny być nierdzewne. Warto skorzystać z takiej formy promocji – w porównaniu do liczby odbiorców ceny bannerów odblaskowych są przyzwoite.

Poniżej przedstawiamy zdjęcia banneru w dzień i w nocy oraz materiał na bannery odblaskowe.

Baner odblaskowy w dzień:

Banner odblaskowy w dzień

Baner odblaskowy w nocy:

Banner odblaskowy w nocy

Materiał na banner odblaskowy:

materiał banner odblaskowy

 

darmowa wycena, strony internetowe, bannery reklamowe, wizytówki, ulotki, sklepy internetowe, litery przestrzenne

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.