Warto przeczytać:

MASZ PYTANIE?

NEWSLETTER

Banery odblaskowe – zaskocz kierowcę!

bannery odblaskoweJedną z ciekawych propozycji dla klientów, szukających skutecznej reklamybanery odblaskowe. Najlepiej jest je umieszczać w miejscach przy drodze, gdzie będą one rozświetlane przez przejeżdżające samochody. Takie bannery z całą pewnością przykują wzrok kierowcy, pasażerów oraz przechodniów. Ważne jest to, ażeby zostały one wykonane z jak najlepszych materiałów, ponieważ powinny być trwałe. Jeżeli mają być dostrzegalne nawet z pewnej odległości, muszą mieć odpowiednią długość i szerokość, która oczywiście zależy od kilku czynników.

Taka forma reklamy sprawdza się także w nocy (a nie tylko w dzień). Wciąż nie jest to powszechna forma promocji, w związku z czym warto z niej skorzystać, żeby zaskoczyć potencjalnych klientów.

Baner odblaskowy

Baner odblaskowy posiada powłokę pryzmatyczną. Oczywiście jest zgrzewany, ponieważ użycie dwustronnych taśm mogłoby niestety doprowadzić do jego rozklejenia się. Wykorzystywane w nim oczka powinny być nierdzewne. Warto skorzystać z takiej formy promocji – w porównaniu do liczby odbiorców ceny bannerów odblaskowych są przyzwoite.

Poniżej przedstawiamy zdjęcia banneru w dzień i w nocy oraz materiał na bannery odblaskowe.

Baner odblaskowy w dzień:

Banner odblaskowy w dzień

Baner odblaskowy w nocy:

Banner odblaskowy w nocy

Materiał na banner odblaskowy:

materiał banner odblaskowy

 

darmowa wycena, strony internetowe, bannery reklamowe, wizytówki, ulotki, sklepy internetowe, litery przestrzenne

ZAPARASZAMY DO SKORZYSTANIA Z DARMOWEJ WYCENY!